Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego Gr. 2 i 3

   W naszym żłobku uroczyste zakończenie roku odbyło się dzisiaj. Zakończenie było wyjątkowe. W tym dniu żegnaliśmy dzieci, które w większości były z nami od samego początku. Przez wszystkie te lata śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały.

 

 

   Na wstępie uroczystości Pani Dyrektor przywitała wszystkich – dzieci, rodziców i opiekunów, którym dziękowała za wspaniały rok szkolny pełen sukcesów.

 

 

   W dalszej części uroczystości dzieci zaprezentowały występy artystyczne pod kierunkiem opiekunek. Następnie pracownicy żłobka przygotowali dla przybyłych wspaniałe przedstawienie teatralne pt. „Witaminki dla księżniczki Marcelinki”. Była to wspaniała niespodzianka, przy której wszyscy bardzo miło i wesoło spędzili czas.

 

 

   Po spektaklu Pani Dyrektor wręczyła maluszkom dyplomy ukończenia Żłobka oraz podziękowania dla „Przyjaciół Żłobka", czyli rodziców, którzy przez cały rok wspierali placówkę w działaniach dydaktycznych, wychowawczych oraz społecznych.

   Nie zabrakło łez wzruszenia, ale i dumy z naszych wychowanków. Kolejni absolwenci opuszczają żłobek, by rozpocząć po wakacjach nową przygodę w przedszkolu. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

   Na zakończenie pracownicy żłobka wprowadzili wszystkich w wakacyjny nastrój śpiewając letnią, gorącą piosenkę pt. „Lato lato”.

   Zapraszamy do Galerii Zdjęć.

Data dodania: 2019-06-18 22:22:43
Data edycji: 2019-06-19 06:09:35
Ilość wyświetleń: 142
Godło
Kontakt

58-200 Dzierżoniów

os. Błękitne 28

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button